banner

Niektórzy nasi klienci

Copywriting B2B

Jesteśmy jedną z niewielu agencji specjalizujących się w komunikacji, content writingu i copywritingu B2B. Piszemy tak, aby pomóc Ci w rozwoju biznesu i budowaniu pozycji w Google. Żyjemy biznesem i to widać w naszych tekstach! Zobacz, czym się zajmujemy:

ARTYKUŁY I WPISY NA BLOGA

Tworzymy wysokojakościowe artykuły, aktualności, wpisy na bloga, informacje prasowe i inne dłuższe formy tekstowe. Dlaczego warto zlecić tworzenie takich tekstów właśnie nam?

 • Tworzymy 100% unikalne i poprawne językowo artykuły
 • Bazujemy na zaufanych źródłach i wskazujemy je w tekście
 • Nasze teksty są w pełni przyjazne SEO i czytelnikowi
 • Piszemy z zastosowaniem zaawansowanych technik tworzenia treści (czytaj dalej)

STRONY INTERNETOWE

Od podstaw zaprojektujemy Twoją nową stronę internetową. Tworzymy strony firmowe, wizytówki, landing pages i profile social media (LinkedIn, Facebook). Projektujemy treści na strony, które są:

 • Pisane językiem korzyści (AIDA, CTA – znamy te techniki i chętnie z nich korzystamy 🙂)
 • Konkretne i zrozumiałe, nawet dla osób spoza branży
 • Zgodne z Twoimi wytycznymi
 • Przyjazne SEO

SOCIAL MEDIA

Chcesz dotrzeć do użytkowników LinkedIn i Facebooka? Nic prostszego! Pomożemy Ci przygotować angażujące treści postów, reklam i profili SM, dzięki czemu łatwo pozyskasz uwagę potencjalnych klientów.

Tworzymy posty i reklamy:

 • Zgodne z wytycznymi danej platformy
 • Angażujące i ciekawe
 • Zgodne z aktualnymi trendami

TŁUMACZENIA

Chociaż nie jesteśmy agencją tłumaczeniową, to codziennie pracujemy zarówno po polsku jak i po angielsku (American English). Często też w naszej pracy przewija się język niemiecki. Dlatego dostarczamy (i tłumaczymy) treści w trzech językach:

język polski
Polskim
język angielski
Angielskim
język niemiecki
Niemieckim

Jak piszemy?

Pracujemy z wykorzystaniem zaawansowanych technik tworzenia treści. W pracy stosujemy najwyższe standardy jakości, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz tekst, który będzie:

✔ Najwyższej jakości

✔ Poprawny językowo

✔ Unikalny

✔ SEO-freindly

✔ Zgodny z twoimi wytycznymi

✔ Zgodny z aktualnymi trendami

✔ Łatwy w odbiorze

SKYSCRAPER CONTENT

To technika polegająca na analizie najlepszych tekstów o podobnej tematyce, a następnie stworzeniu… czegoś jeszcze lepszego!

DWIE RUNDY POPRAWEK

Wszystkie teksty, które wysyłamy do klientów, przechodzą przez dwie rundy poprawek. Bierzemy pod uwagę poprawność tekstu i jego brzmienie. To jeden z naszych sekretów. Dzięki temu poprawki to u nas prawdziwa rzadkość.

C2M2

Być może nigdy nie słyszałeś o tej regule, ale w copywritingu i content writingu odgrywa niebagatelną rolę! Rozwinięcie tego angielskiego skrótu to Clear (zrozumiałe), Concise (konkretne), Memorable (zapadające w pamięć), Motivational (motywacyjne). I dokładnie takie są tworzone przez nas treści!

TRUDNE TEMATY/ELI5

ELI5 oznacza Explain Like I’m 5 – wytłumacz jak pięciolatkowi. To szczególnie ważne gdy piszemy na bardziej złożone tematy (np. IT). Staramy się, aby każde zagadnienie przedstawić w sposób zrozumiały, nawet dla osób spoza Twojej branży. Unikamy niezrozumiałego żargonu, a trudne terminy i problemy tłumaczymy tak, że nawet dziecko zrozumie 🙂

Dla kogo pracujemy?

Marketing

Agencje i firmy zajmujące się promocją i marketingiem online

Mamy doświadczenie w pisaniu o performance marketingu, SEO, OOH, PR, video, social media, e-mail marketingu i innych formach promocji w sieci.

IT i AI

Firmy programistyczne, chmurowe, software house, firmy web/mobile development, firmy AI

Znamy języki programowania, mamy do czynienia z cloud computing, AI, machine learning, business intelligence, web development, mobile development i innymi technologiami.

e-commerce

Agencje e-commerce, firmy logistyczne, firmy świadczące usługi dla sklepów internetowych

O handlu online piszemy każdego tygodnia. Śledzimy trendy, analizujemy raporty i badania rynkowe, wiemy jak wypromować sklep internetowy i chętnie o tym piszemy!

To nasze trzy główne specjalizacje, ale to nie wszystko! Pracujemy dla firm działających w następujących branżach:

motoryzacja
HR i EB
nieruchomości
tłumaczenia
księgowość i finanse
outsourcing biznesu
sprzedaż i szkolenia
franczyza
eksport i gospodarka

Content Marketing B2B

Treści, które tworzysz mają decydujący wpływ na to czy (i jak) rozwija się Twoja firma. Zgadza się, treści, nie reklamy! Sama reklama nic nie zdziała, jeśli po przejściu na Twoją stronę klient będzie zawiedziony tym, co na niej znajdzie. Zaniedbanie contentu to ogromny błąd, który kosztuje Cię dziesiątki tysięcy złotych i masę utraconych szans każdego roku!

Dlatego potrzebujesz content marketingu. Dzięki rozbudowanej sieci doświadczonych współpracowników możemy zaoferować Ci kompleksowe wsparcie w zakresie promocji Twojej strony. Tak, aby Twoje treści pracowały na sukces Twojej firmy. Z kim współpracujemy?

Agencje SEO

Pozycjonowanie to wymagająca i czasochłonna praca. Ale nasi eksperci wiedzą co zrobić, żeby Twoja witryna była z każdym miesiącem coraz lepiej widoczna w Google. Zapytaj o szczegóły!

KONSULTANCI SEM
(GOOGLE ADS I GOOGLE DISPLAY NETWORK)

Reklama w Google nieprzerwanie działa i przynosi ogromne zyski. Współpracujemy z bardzo doświadczonymi i rozpoznawalnymi konsultantami SEM, którzy stworzą od podstaw i zoptymalizują Twoje kampanie w Google Ads, Google PLA i Google Display Network.

KONSULTANCI FACEBOOK ADS

Siłą Facebook Ads są prawie nieograniczone możliwości profilowania i optymalizowania reklam. Dzięki temu trafisz dokładnie tam, gdzie chcesz. Współpracujemy z doświadczonymi agencjami, które pomogą szybko wypromować Twój fanpage, nawet jeśli dopiero zaczynasz.

O nas

Choć ta sekcja nazywa się "o nas", to tak naprawdę chodzi o CIEBIE i TWOJĄ firmę.
Chcemy Ci pomóc swoim doświadczeniem i wiedzą.

Mamy na swoim koncie masę zrealizowanych różnorodnych projektów. Działamy nieprzerwanie od 2011 roku. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że rozumiemy, jak działa biznes i jak zachęcić klientów do zakupu. Nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja Twojego sukcesu! Z naszą pomocą nie musisz już zastanawiać się, czy Twoja oferta lub teksty na stronie www są dobrze napisane. Pomożemy Ci wycisnąć maksimum z Twojej firmy i opowiedzieć o niej klientom w najlepszy możliwy sposób.

Pobierz krótką ofertę w PDF (po angielsku).

Blog

tools for copywriters

Tools for copywriters and content writers

Every profession needs tools that streamline and accelerate work. It’s the same story when it comes to occupations related to […]

how to write SEO-friendly content

How to write SEO-friendly content

It’s no mystery that SEO, content writing and content marketing go hand in hand, especially today when many debatable SEO […]

everything you need to know about content writing

Everything you need to know about content writing

For several weeks, I have been publishing blog posts about various forms of content writing – from newsletters to press […]